TÜRKİYE İNŞA EDER, 3 POINT YÖNETİR

TÜRKİYE İNŞA EDER, 3 POINT YÖNETİR

TÜRKİYE İNŞA EDER, 3 POINT YÖNETİR

TESİS YÖNETİMİ

 

Site ve Tesisin  kuruluş aşamasından başlayarak, sonraki yönetim süreçlerinin şirketimiz denetimi altında götürülmesi hizmetini kapsar.

Bir Site veya topluyu yapı yönetimlerinin en önemli kısmı finansal sistemin baştan doğru kurulmasıdır.  Çünkü evlerine yeni taşınan pek çok sakin “ben aidat ödüyorum ama aidatım nereye gidiyor?”sorusuna net cevap aramaktadırlar.

 1yi yönetilmeyen bir sitede, bir müddet sonra tüm alacaklar şişmekte ve toplanan aidatlar yetersiz kalmaktadır. Bu durum, sadece site sakinlerine değil, projeyi tamamladıktan sonra belli bir süre proje içinde kalmak zorunda olan inşaat firmalarına da türlü olumsuzluklar şeklinde yansımaktadır…

 Tüm bu süreci yaşamamak için baştan işleri sıkı tutmak gerekir. Unutulmamalıdır ki, nasıl başlarsa öyle gider…Bu aşamada şirketimiz,  projenin teslim aşamasından 3 ay önce devreye girerek, sitenin gerekli tüm analizlerini ve gider kalemlerini çıkartarak, siteye uygun sistemi, kullanılır ve hazır hale getirir. İstenmesi halinde, şirketimiz sitenin yönetim hizmetini gerçekleştirecek bilgi birikimi, eleman altyapısı ve gerekli tüm donanıma sahiptir….

Tesis Yönetiminde Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

 

Türkiye İnşa Eder, Biz Yönetiriz!

Site ve Tesis Yönetimi alanında, yıllardır faaliyet gösteren şirketimiz, toplu yaşamın sitelere yönelmesi ile birlikte hayatı kolaylaştıran teknolojik çözümlerle bir ilke imza atmıştır.Tesis ve Sitelerde karşılaşılan en önemli sorunları, kullanımı kolay paketler haline getirerek, yönetimi kolaylaştırmıştır.

DUYURULAR
12 Ağu 2014

Yeni Websitemiz Açılmıştır.

Daha iyi hizmet amacını güden firmamımız, yeni websitesi ile size hizmet vermeye devam ediyor. Sitemizde firmamız ile alakalı en son gelişmeleri duyurular bölümünden sizler ile paylaşacağız. Sitemiz hakkındaki görüşlerinizi bizlere iletişim formu üzerinden gönderebilirsiniz. Görüş ve önerileriniz bizler için her zaman önemlidir...

DUYURULAR
12 Ağu 2014

3 Point Sosyal Medyada!

3 Point sosyal medyada da sizlerle. Firmamız ile alakalı e güncel bilgilerin paylaşılacağı sayfalarımızda bize ulaşmak artık daha kolay. Böylece sizlerle olan irtibatımızı bir seviye daha ileriye taşıyoruz.

DUYURULAR
12 Ağu 2014

Ürün Paketlerimiz

Paketler halinde sunduğumuz ürünlere 3point.com/paketlerimiz sayfasından ulaşabilir, çeşitli konularda hizmet verdiğimiz yazılımlarımızdan sizin için en uygun ürün için bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

Site ve Tesis Yönetimi alanında, yıllardır faaliyet gösteren şirketimiz, toplu yaşamın sitelere yönelmesi ile birlikte hayatı kolaylaştıran teknolojik çözümlerle bir ilke imza atmıştır.

İletişim Detayları

Adınız, Soyadınız:

Sizin hakkında kısa bir bilgi

E-Mail Adresiniz

Size ulaşabileceğimiz adresiniz

Açıklama

Mümkün en kısa zamanda size dönüş sağlayacağız.
Mailiniz başarılı bir şekilde gönderilmiştir.